خرید الگوی آماده لباس مجلسی

خرید الگوی آماده لباس مجلسی

خرید الگوی آماده لباس مجلسی

پیشنهاد از طریق پیامک

خرید الگوی آماده لباس مجلسی

   با مقاله ی خرید الگوی آماده لباس مجلسی همراه ما باشید . برای تهیه ی الگوهای رایگان لباس های مجلسی می توانید به سایت پارس دوک مراجعه نمایید. در ادامه ی مقاله به آموزش یک کت زیبای مجلسی زنانه می پردازیم و الگوی آن را به طور کامل شرح می دهیم. برای این لباس پارچه مورد نیاز  1.80می باشد.ابتدا الگوی اولیه را بکشید و پنس سرشانه را ببندید.

کلیک کنید

خرید الگوی آماده لباس مجلسی

   در وسط جلو 2 س برای جادکمه بیرون برید.درخط کمر باید انتهای یقه بشود.از سرشانه1س داخل رفته و یقه هفت را رسم می کنیم .کمی به ان انحنا می دهیم .در 3 نقطه لقی یقه می گیریم.

   پنس سرشانه را بسته ازخط سینه6 تا8 بالا رفته .از خط کمر در مرکز جلو 5س پایین امده و نقاط را از حلقه بصورت هلال به هم وصل می کنیم. از خط کمر در پهلو 4تا6س پایین امده .به صورت هلالی به انتهای پنس و خط مرکز سینه رسم می کنیم.

   در الگوی پشت پنس را 3س به سمت پهلو انتقال بدهید.از خط سینه6ت8بالا رفته برش عصایی را بکشید.از خط کمر 4 تا6س پایین امده و به صورت هلال به انتهای پنس رسم می کنیم.

خرید الگوی آماده لباس

در قسمت جلو از مرکز در پایین لباس 5س داخل رفته و به صورت هلال به قسمت جادگمه و انتهای پنس جلو وصل کنید.

از تاج استین 3س پایین امده و از گودترین قسمت استین3 س پایین امده و به صورت هلال وصل می کنیم.

   نصف ر ا پیدا کرده و از تاج استین برش داده و مثل تصویر انرا اوزمان دهید. برش قسمت پهلو برش ک ب صورت هلال بود را 2بار کپی کنید. در دو اندازه هر کدام2س کوتاه تر از دیگری کپی شده هارا به 5قسمت تقسیم کنید و1س اوزمان بدهید.و پنسهای پشت و جلو را به صورت رگالی میبندیم.

تمام تکه های مورد نیاز برای الگو توی تصویر مشخص هست.

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد