الگوی آماده لباس نوزاد

الگوی آماده لباس بچه

الگوی آماده لباس نوزاد

پیشنهاد از طریق پیامک

الگوی آماده لباس نوزاد

   در مقاله ی الگوی آماده لباس نوزاد به آموزش رسم الگوی حوله برای نوزاد دلبندتان می پردازیم . رسم این الگو بسیار آسان می باشد و برای دوخت آن نیاز به مهارت خیاطی زیادی نیست. این حوله شامل دو عدد مستطیل و یک عدد مثلث می باشد . برای شروع ابتدا روی پارچه یک مستطیل با طول 135 سانتی متر و با عرض 70 سانتی متر برش بزنید . دو عدد مستطیل با طول 55 سانتی متر و عرض 10 سانتی متر برش بزنید . زاویه های مستطیل ها باید کاملا قائمه باشند و طول مستطیل را با فاصله ی یکسان از لبه ی ترکی برش بزنید تا صاف دربیاید).حالا یک عدد مثلث با ابعاد زیر برش بزنید ( بهتر است برای قسمت مثلث الگو تهیه کنید ) . الگوی شلوار نوزاد

الگوی آماده لباس نوزاد

   در مرحله ی بعد باید به لبه ی 58 سانتی متریِ مثلث نوار اریب بدوزیم . عرضِ نوار اریب برای حوله باید 7 سانتی متر باشه که 1.5 سانتی متر از بالا و 1.5 سانتی متر از پایینِ طول تا خورده و اتو می شود. بعد از اینکه لبه ی ضلع بزرگ مثلث را نوار اریب دوختید این قسمت را بگذارید روی مستطیل بزرگ و با فاصله ی 1 سانتی متر از لبه ی پارچه آن را چرخ کنید (از روی خط زرد ) تا مستطیل بزرگ و مثلث به هم وصل شوند. نکته : شما می توانید برای زیبایی بیشتر و راحت تر شدن کارِتان لبه های مستطیل را کمی هلال کنید .

الگوی آماده لباس بچه گانه

   در مرحله ی بعدی دور تا دورِ مستطیل بزرگ را به روشی که قبلا توضیح داده شد نوار اریب بدوزید . بعد دو تا مستطیل 55*10 را به هم بدوزید و دورتا دورشو نوار اریب بدوزید . بعد این بند را مطابق شکل به دو طرفِ عرضِ مستطیل بزرگ در قسمت پشتِ حوله ( خطوط آبی ) بدوزید.

الگوی حوله برای نوزادتان آماده است .

الگوی لباس بچه گانه

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد