الگوی آماده لباس دخترانه 2ساله

الگوی آماده لباس دخترانه 2ساله

الگوی آماده لباس دخترانه 2ساله

پیشنهاد از طریق پیامک

الگوی آماده لباس دخترانه 2ساله

   در این آموزش به الگوی آماده لباس دخترانه 2ساله می پردازیم. این لباس به صورت سرهمی می باشد.برای آموزش الگوهای کودکان دختر و پسر می توانید از کتاب الگو و برش به روش متری استفاده نمایید.در این کتاب به الگوسازی برای کودکان دختر از سن 2 تا 14 سال و برای پسران 2 تا 17 سال پرداخته شده است. در ادامه ی مقاله با آموزش لباس دخترانه همراه پارس دوک باشید.ابتدا الگوی اولیه را رسم کنید سپس در خط کارور ۴ سانتی متر داخل شده هلال رسم کنید.

کلیک کنید

   حالا از خط باسن در پهلو ٣ سانتی متر بالا رفته و در خط مرکزی از باسن ١٠ سانتی متر پایین بیایید حدود ٣ تا ۵ سانتی متر به چپ رفته و خطی به نقطه اول رسم کنید. سایز لباس کودک یک ساله

الگوی آماده لباس دخترانه 2ساله

از وسط خط ایجاد شده حدود ٢ سانتی متر داخل شده و هلال را رسم کنید.

   حالا از خط کمر در پهلو ٣ سانتی متر بیرون رفته به خط زیر بغل و از خط مرکزی در کمر ۵ سانتی متر داخل شده و هلال به خط سینه رسم کنید.

قسمت هاشور زده را کپی کرده و چند اوزمان ١.۵ ــ٢ سانتی بدهید. الگوی اصلی را از خط کارور تا پایین برش بزنید.

   الگوی پشت را رسم کرده از خط کارور جدا کنید از خط باسن حدود ١٢ ــ ١۴ تقریبا ٢ سانتی متر از جلو بیشتر پایین امده و ۵ ــ ٣ سانتی متر به طرف پهلو رفته از سمت پهلو نیز ٣ سانتی متر بالا رفته نقاط را به هم رسم کنید.

   از خط ایجاد شده ٢ سانتی متر بیرون رفته و هلال کنید ٣ سانتی متر در پهلو از خط کمر فون کرده و به زیر بغل رسم کنید و قسمت هاشور زده را کپی کنید.

آموزش الگوی کودک

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد