الگوهای اماده لباس زنانه

الگوهای اماده لباس زنانه

الگوهای اماده لباس زنانه

پیشنهاد از طریق پیامک

الگوهای اماده لباس زنانه

   در الگوهای اماده لباس زنانه به آموزش رسم الگوی جلیقه می پردازیم .اگر می خواهید استایل متفاوتی در مهمانی های رسمی داشته باشید با این آموزش همراه باشید. برای تهیه ی الگوهای خیاطی بیشتر می توانید به سایت پارس دوک مراجعه نمایید.

الگوی اولیه را بکشید و پنس سرشانه و یقه را ببندید.

   چون لباس ما حلقه ای هست پنس های کنفورماسیون و حلقه رو هم میبندیم.بازی یقه لباس هم زیاده پس یک پنس ۱.۵ سانت دیگر تو قسمت خط سینه میبندیم.

الگوهای اماده لباس زنانه

برای رو هم خور ۷ سانت جلو برید .از بیخ یقه نقطه ۱ (۱.۵س)عقب رفته و به نقطه ۳ که روی خط کمر هست رسم کنید.

   از نقطه ۲ به اندازه یقه الگو پشت بالا برید و نقطه ۴ را علامت بزنید و به صورت قائمه ۵ سانت تا نقطه ۵ جلو برید. نقطه ۳ را به ۱۱ که وسط جلو الگو هست رسم کنید.

    از نقطه ۱۱ حدود ۵ سانت خط را امتداد بدید و نقطه ۱۲ را به ۱۳ که درز پهلوی لباس هست وصل کنید.نقطه ۷ روی قسمت خط سینه و ۶ روی کارور قرار دارد.

الگوی آماده لباس زنانه

   وسط دو نقطه را ۸ بنامید و از ۸ (۱۴ تا ۱۵سانت) قائمه به چپ برید و ۹ را پیدا کنید.از نقطه ۱ (۵سانت) جلو رفته و نقطه ۱۰ را پیدا کنید و ۵ را به ۱۰ و بعد به ۹ و بعد به ۳ وصل کنید.قسمت خط چین قرمز از لبه یقه ۵ سانت فاصله دارد و بعد از دوختوسجاف یقه دوخت تزیینی میرید.از خط کمر ۱۰ سانت پایین رفته و خط باسن کوچک را پیدا کنید و علامت بزنید.الگو را از نقطه ۱۴ تا ۱۵ برش میدید .بعد از نقطه ۱۶ تا ۱۷ (۱۷وسط نوک سینه و پهلو هست) یک هلال برش بدید و همین اندازه را تا پایین لباس برش بدید تا18

الگوی آماده لباس

   حلقه الگوی جلو و پشت به خاطر بسته شدن(۳سانت) کنفرماسیون حلقه استین پشت ۱.۵ سانت پایین میایم و در جلو ۱.۵ سانت بالا میریم.وسط پشت ۱.۵ سانت پنس کمر لگیرید و یقه را مثل جلو ۱.۵ سانت باز کنید.جیب فیلتاب هم ۲ سانت بالا تر از باسن کوچک علامت بزنید.

 

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


مشترک شدن در خبرنامه ما

مشترک شدن در خبرنامه ما

برای اطلاع از آخرین اطلاعات و بروزرسانی ها در خبر نامه ما عضو شوید

اشتراک شما ایجاد شد