bahman

الگوهای آماده لباس مجلسی

الگوهای آماده لباس مجلسی

الگوهای آماده لباس مجلسی

پیشنهاد از طریق پیامک

الگوهای آماده لباس مجلسی

   با آموزش الگوهای آماده لباس مجلسی همراه ما باشید. برای تهیه ی الگوهای بیشتر لباس مجلسی می توانید به سایت پارس دوک مراجعه نمایید. برای رسم الگو این کت و دامن مجلسی ابتدا الگوی اولیه بکشید پنس سرشانه و یقه را ببندید . از نقطه ۱ (۲ سانتی متر) عقب بروید و نقطه ی ۲ را علامت بزنید. از نقطه ی ۳ دو سانتی متر پایین امده و بعد ۴ را به ۲ هلال می کنیم.

کلیک کنید

الگوهای آماده لباس مجلسی

  حالا از ۵ تا ۶ برش بزنید . از ۵ ( ۶تا ۷ سانتی متر ) پایین بروید و نقطه ی ۷ را به ۹ هلال کنید. پنس را ببندید. 5 تا ۱۳ دو اوزمان بدهید . 13 تا ۶ یک اوزمان برای پیلی نیاز داریم.

   در این مرحله پنس جلو را ۵ سانتی متر به پهلو ببرید.۱۳ تا ۱۲=۵ سانتی متر .۱۴ تا ۱۵ = ۵ سانتی متر. حالا از کارور نقطه ۱۶ (۳ سانتی متر) پایین بروید و از ۱۷ به ۱۵ هلال کنید.

الگوهای اماده لباس مجلسی

   در الگوی پشت یقه را ۱.۵ سانتی متر باز کرده و هلال یقه را می کشیم. ۲۰  تا ۲۱ را برش دهید.سپس پنس پشت را در تکه بالا از پهلو رد کنید ۲۰ تا ۲۵. از ۲۲ حدود ۵ سانتی متر پایین بیاید  و بعد ۲۳ را به ۲۴ هلال کنید.

   از ۲۱ حدود ۶ سانتی متر بیرون بروید و از ۲۳ نیز حدود ۶ سانتی متر بیرون رفته و به هم رسم کنید پیلی تکه پشت . در قسمت پشت دو اوزمان ۵ سانتی نیز بدهید. تکه های پشت و جلو لباس به این حالت اوزمان و پیلی داده می شوند.

حالا همه ی تکه ها را برش بزنید و اضافی الگو را  هم بچینید. در اینجا قسمت جلو را تا زدیم تا پیلی ها توی تصویر مشخص باشند.

دوخت لباس مجلسی

social position

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *